Manicure hybrydowy – nowoczesny sposób stylizacji paznokci

Manicure hybrydowy szturmem zdobywa serca kobiet na całym świecie (w tym również Polek) z uwagi na fakt, iż jest on niezwykle trwały i odporny na wszelkie odpryski. Ponadto wystylizowane w ten sposób paznokcie prezentują się naprawdę fantastycznie.

Czym jest taki zabieg?

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci oraz żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są bardzo trwałe i nienagannie się prezentują przez okres 2-3 tygodni. Dodatkowo wyglądają bardzo naturalnie, lakier nie odpryskuje oraz są niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

efekty zabiegu manicure hybrydowego

Gdzie można go wykonać?

Manicure hybrydowy można wykonać samodzielnie w domu pod warunkiem, że posiada się specjalistyczny zestaw, którego najważniejszym elementem jest lampa UV. Jednak zdecydowanie lepsze efekty przyniesie wizyta w salonie kosmetycznym. Manikiurzystka dokładniej przygotuje płytkę paznokcia, zanim naniesie preparat oraz równomiernie rozprowadzi bazę, lakier oraz top coat.

Paznokcie wystylizowane w ten sposób nie tylko zapewniają kobiecie doskonałą prezencję, ale również sprawiają, że czuje się ona zadbana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *