Męski pedicure – faceci też powinni dbać o swoją urodę

Choć większość klientów salonów kosmetycznych to Panie, mężczyźni coraz chętniej korzystają z usług salonów urody. Nie ma w tym nic dziwnego, każdy z nas powinien o siebie dbać niezależnie od płci.

Jeżeli nie potrafimy samodzielnie zadbać o swoje dłonie oraz paznokcie lub najzwyczajniej nie mamy czasu na to, aby to zrobić, warto zdecydować się na wizytę u kosmetyczki. Obecnie każdy salon urody ma w ofercie pedicure dla mężczyzn w Warszawie – zadbanie stopy to podstawa, szczególnie, że niedługo zrobi się bardzo ciepło i będziemy odsłaniać swoje ciało.

Jak wygląda pedicure?

W każdym salonie zabieg pedicure wygląda podobnie. Na początku stopy są poddawane odżywczej kąpieli, następnie za pomocą frezarki jest usuwany zgrubiały naskórek. Kolejnym etapem jest usuwanie skóry narastającej na paznokcie oraz nadanie im odpowiedniego kształtu. Ostatnim krokiem jest oczywiście odpowiednie nawilżenie stóp za pomocą specjalnych kosmetyków.

Jak widać nie jest to zabiegu skomplikowany i nie trwa długo. Pamiętajcie, aby przygotować swoje stopy do lata, aby prezentowały się schludnie i estetycznie. Dopóki nie zadbamy odpowiednio o stopy, nie warto ubierać odkrytego obuwia. Niestety problem dotyczący braku pielęgnacji stóp nie dotyczy tylko Panów, kobiety także bardzo często o nich zapominają.

zabieg męskiego pedicure

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *