Modne kolory lakierów do paznokci na rok 2019

Piękne zadbane dłonie oraz stopy to między innymi wypielęgnowane i pomalowane paznokcie. Dzisiaj mało która kobieta zajmuje się tym we własnym zakresie – dużo wygodniej jest po prostu pójść do salonu kosmetycznego i zrobić tam hybrydy.

Hybrydy i modne kolory lakierów na rok 2019

Mnóstwo kobiet przekonało się do tego, że hybrydy Warszawa to tak naprawdę najwygodniejsze rozwiązanie jeżeli zależy nam na posiadaniu wypielęgnowany i zawsze pięknych paznokci. Paznokcie hybrydowe świetnie prezentują się nawet przez 3 lub 4 tygodnie – tak naprawdę wszystko zależy od tempa wzrostu paznokci u konkretnej kobiety. Hybrydy są bardzo trwałe i praktycznie rzadko odpryskują, absolutnie nie blakną, kolor jest nasycony i lśniący nawet po kilku tygodniach. Hybrydy Warszawa w modnych odcieniach na rok 2019 to najlepsza inwestycja w piękny wizerunek dłoni i stóp.

Modne kolory lakierów na rok 2019

Jakie kolory lakierów hybrydowych będą modne w tym roku? Na tym etapie można mówić o tym, że naprawdę swobodnie można wybierać praktycznie z całej palety. Bardzo modny jest znów manicure francuski, który cechuje się prawdziwą elegancją i delikatnością. Takie hybrydy są szczególnie polecane dla kobiet pracujących w biurze, która często mają kontakt z klientami. Pod uwagę warto wziąć również bardziej nasycone kolory lakierów. Dobrym wyborem będą odcienie różowe i czerwone, a także odrobinę bardziej bezpieczne beże i khaki. W salonie Easy Nails w Warszawie wykonasz profesjonalny zabieg na dłonie i stopy – manicure, pedicure.