Oxybrazja – cichy pomocnik każdej kobiety

Piękna i gładka skóra to marzenie każdej kobiety. Jednak, by ją osiągnąć, trzeba troszkę pocierpieć. Na szczęście nie zawsze wiąże się to z drogimi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Równie pozytywne rezultaty daje oxybrazja w Warszawie. Zabieg ten jest mało inwazyjny i wpływa korzystnie na elastyczność i wygląd skóry.

Czym jest oxybrazja?

Już sama nazwa wskazuje, że ma ona coś wspólnego z tlenem. Jest to w zasadzie zabieg wodno- tlenowy, który polega na peelingu mechanicznym złuszczającym naskórek. Jest to więc bezbolesny i bezpieczny zabieg, dlatego też poleca się go osobom, które mają skórę naczynkową lub negatywnie reagują na wszelkie zabiegi upiększające.

Oxybrazja korzysta również z metody, która opiera się na terapii zimnem, toteż nie powoduje żadnych podrażnień i można ją stosować w okolicach dekoltu, szyi lub twarzy. Przez to, że jest mało inwazyjna- jej grono zwolenniczek cały czas rośnie i zatacza coraz szersze kręgi.

skóra po oksybrazji

Jak oxyabrazja działa na skórę?

Naturalnym następstwem oxybrazji jest pobudzenie procesu naskórkowego, czyli gojenia. Jeżeli tego rodzaju peeling jest kilkakrotnie wykonywany, to w obszarze skóry właściwej zachodzą poważne zmiany. Chodzi przede wszystkim o syntezę włókien kolagenowych i elastynowych.

Natomiast wykorzystanie terapii zimnem podczas zabiegu korzystnie wpływa na naczynia krwionośne, hartując je. Oxybrazja w Warszawie pomaga więc zachować młody wygląd twarzy i sprawia, że konsekwencje upływu lat nie są tak widoczne. To ważna zaleta zwłaszcza dla kobiet po 40.

Więcej informacji na temat oxybrazji: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/oxybrazja