Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy to coraz częstszy zabieg kosmetyczny. Głównie dlatego, że doskonale sprawdza się na przykład podczas dłuższych wyjazdów, gdy nie ma się ochoty na poprawianie samemu swojego pedicure. Pedicure hybrydowy to też doskonałe rozwiązanie dla pań, które przez długi czas lubią cieszyć się zadbanymi paznokciami.

Gdzie wykonać pedicure we Wrocławiu?

Pedicure hybrydowy Wrocław od EasyNails to ostatnio jedno z częściej wyszukiwanych zagadnień. Głównie dlatego, że w mieście pojawia się coraz więcej salonów, które oferują właśnie taką usługę. Pedicure hybrydowy staje się coraz bardziej opłacalny. Właśnie ze względu na to, że utrzymuje się przez długi czas i bardzo często, w przypadku dobrego jakościowo lakieru, nie ma już potrzeby nakładania drugiej warstwy.

stopy

Jaki kolor warto wybrać w tym sezonie?

W tym sezonie najlepiej sprawdzą się odcienie neonowe. Będą one wręcz klasykiem wakacyjnych wyjazdów. Wakacje są też doskonałym czasem na to, aby zaszaleć z kolorystyką swoich paznokci. W nadchodzącym sezonie nosić będzie się bardzo dużo dodatków i ubrań w odcieniach odblaskowego pomarańczowego, żółtego, czy zielonego. Takie też barwy powinny zdobić paznokcie. Warto zdecydować się więc na klasyczny kształt paznokcia, a na niego nałożyć jeden ze wspomnianych kolorów. Z całą pewnością efekt będzie zachwycający i idealny na nadchodzące upalne miesiące, a co za tym idzie, także na wakacyjne wyjazdy.